אודות

 
 
תו תקן איזו
 
ברסגרף חוטי ישראל בע"מ
 
 
 
ברסגרף חוטי ישראל בע"מ הינה סוכנות תעשייתית ומסחרית בעלת מעוף וניסיון של למעלה מ- 20 שנה בליווי והקמה של מפעלים ויחידות ייצור בתחומים שונים. בראש החברה עומד חנוך (אליו) בורגר, אשר מקפיד להיות "עם היד על הדופק", להתעדכן בכל החידושים בתחום, ולצרף אותם לידע הנרחב והניסיון העשיר שברשותו. כך, החברה הקטנה שהקים, שהחלה בעיקר כספק של חומרים בסיסיים ומכונות ציוד, הפכה לחברה מובילה, שחזונה לקדם את התעשיית בארץ ואת הייצור, להשיג אמצעי ייצור יעילים וזולים יותר מאלו שהיו מקובלים בישראל, החברה טיפחה את קשריה עם ספקים מחו"ל, ואלה נוצלו לטובת התעשייה.

לחברת ברסגרף חוטי ישראל בע"מ תו תקן ISO 9001:2008 ולקוחותיה נהנים ממקצועיות, מאמינות ומתמיכה מלאה בכל רמות הייצור, לרבות שירות טכני לציוד יצרני. מוצרי החברה מיועדים לקשת רחבה של שימושים, ובהם דפוס, כריכה ואריזה. בין המוצרים - מכונות ייצור קרטון, ציוד קשירה, ציוד גימור והשבחה לנייר, שינוע מוצרים וכן מגוון חומרי גלם תעשייתיים.
 

חלקי חילוף מצוינים הם ייחודה של ברסגרף

 
החברה מתמחה באספקה מיוחדת של חלפים שונים לציוד, והיא מהמובילות העולמיות בתחום זה. ספקי החברה פזורים על-פני כל הגלובוס – ארצות הברית, דנמרק, גרמניה, ברזיל, צרפת, איטליה, הונג-קונג ועוד. מחלקת חלקי חילוף מספקת חלפים וציוד משלים למערכות ייצור מגוונות, והכול באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים נוחים.

כחברה ירוקה מייצגת ברסגרף יצרנים מובילים בתחום איכות הסביבה. בין המוצרים שהיא מספקת: מכבשים, מגרסות, קווי הפרדה ועוד. כל התקנים הבינלאומיים בנושאי איכות המוצר ואי-פגיעה באיכות הסביבה גלומים במוצריה האיכותיים של ברסגרף.
 
 
 
 

ציוד מנצח בשביל עסקים, חברות ויזמים

 
החברה מתמחה באספקת ציוד איכותי ובמכונות שמספקות את הסחורה. תעשייה זה לא עסק למגששים באפלה, אלא למומחים בהשגת יתרון תחרותי. חברת ברסגרף מסוגלת לשדרג כל מפעל או פעילות תעשייתית, באמצעות מארג הידע שצברה מול המוצלחים שבחברות הטכנולוגיות התעשייתיות בעולם. ריכוז וסיוע בבחירת הציוד או המכונות הדרושות, הם המפתח להצלחה בעולם התעשייה. צוות המומחים של החברה מסייע ליזמים ולמפעלים קיימים, ומציע להם ייעוץ מוצלח ובחירת קו יצרני נכון ומשתלם באופן מיידי, תוך ניצול טכנולוגיה המבטיחה ייצור חכם, מדויק ורווחי.

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו את פרטיכם ונציגי החברה ישמחו לענות על כל שאלה.