שימוש באריזות בנות קיימא (Sustainable packaging) אינו טרנד אלא צורך. לשם כך, חברות מטמיעות מוצרים בעלי גישה ירוקה, הניתנים לשימוש חוזר ולמיחזור עד כמה שניתן, ובאופן מיידי.

מכונת Cushion Pack, תוצרת גרמניה, מיועדת לבתי עסק ולמפעלים, המעוניינים לתרום לשמירה על איכות הסביבה, ובתוך כך לחסוך בעלויות אריזה מהשימוש בחומרים, המגיעים אליהם בדרך זו או אחרת, ולהפכם למוצרי אריזה, דיפון ומילוי. לעתים קרובות אף ניתן להרוויח כסף מניצול חומרים אלה.
המכונה מייצרת מפסולת הקרטון במפעלכם, לרבות תלת-גלי (15 מ"מ), רבד גמיש מקרטון, שיכול לשמש כחומר אריזה של מוצרים עדינים למניעת שריטות, שחיקה וחיכוך של מתכת, פלסטיק, עץ, זכוכית וקרמיקה. רבד הקרטון בצורת אקורדיון, כמעין רשת, מהווה תחליף לקלקר, ניילון הבועות (פץ-פץ), פואם (Foam) וספוגים למיניהם. ניתן למלא עם רבד הקרטון חלל בתוך מארזים שונים ולהינות מיתרונותיו – חומר יעיל עם עלות השואפת לאפס, כאשר יחד עם העלות-יעילות, הבלתי ניתנות לתחרות,
מפעלים ובתי עסק מגוונים יכולים לנצל את מכונת Cushion Pack - מרשתות שיווק ויבואנים של מוצרים שונים, הזקוקים לחומר אריזה זמין למשלוח ללקוחות, ועד למפעלים בתעשיות השונות. לדוגמה: מפעלי מתכת יכולים להשתמש בתוצרת שיוצאת מהמכונה לדיפון חומרים שיוצאים לטיפול תרמי, לצביעה או לציפוי מחוץ למפעל ובחזרה.
המכונה הינה ציוד תעשייתי יעיל, אמין וחסכוני בחשמל, שיכול לשרת את המפעל או העסק לאורך שנים. היא קטנה, ניידת (ניתן להעבירה בקלות ממחלקה אחת לשנייה) ובטיחותית, ואינה דורשת כוח אדם מיומן לתפעולה.
המכונה מסייעת לחברתכם להתמודד עם הדרישות החדשות של המשרד להגנת הסביבה. חומר הגלם מקנה תדמית של מפעל הדואג לסביבה ולצרכים החברתיים של העולם המודרני.
 
 
 
 
 
 
CP316S2i
 
 
 
 
 
 
 
 
בטלפון 050-3775250 או במייל dborger@017.net.il